sobota, 22 maja 2010

III Edycja Rzuć Kostką 26 - 27 czerwca!

Witam wszystkich na nowej stronie spotkania fanów gier planszowych – Rzuć Kostką.
Nowa strona to nie jedyna zmiana jaka zaszła w naszym spotkaniu, tym razem udało nam się ściągnąć kilku sponsorów, o których możecie się więcej dowiedzieć w zakładce „Partnerzy i Sponsorzy”. Dzięki ich hojności pojawią się na spotkaniu konkursy i loterie gdzie będzie można wygrać, a jakżeby inaczej, oczywiście gry planszowe.

Najbliższe spotkanie, które jest już trzecią odsłoną, odbędzie się 26 – 27 czerwca (tak, potrwa dwa dni!), miejscem jak zwykle, znanym starym bywalcom i dobrze oznakowanym będzie siedziba Społecznego Liceum Ogólnokształcącego nr 3, które mieści się na ulicy Białostockiej 4. Dokładka mapka dojazdu dostępna jest w dziale „Jak Dojechać”.

Początek spotkania jak zwykle o godzinie 9:00, koniec grania w sobotę i niedzielę to 20:00.
Jak zwykle zapraszamy jak największy krąg odbiorców, czemu służą zróżnicowane gry w naszej wypożyczalni. Bufet gdzie każdy może zrobić herbatę, jak będzie odpowiednio wcześnie to i zjeść ciacha, jak zwykle gratis.

Od dziś począwszy na naszej stronie, będziemy zamieszczali informacje, które przybliżą Wam czego możecie się spodziewać od nadchodzącej III edycji RZUĆ KOSTKĄ. Jeśli ktokolwiek w jakiejkolwiek sprawie chciałby się skontaktować z głównym organizatorem zapraszamy do działu „kontakt”.

1 komentarz:

  1. Na plakacie jest błąd w adresie WWW strony.
    Powinno być rzuckostKa.blogspot.com (brakuje litery K).

    OdpowiedzUsuń