niedziela, 20 czerwca 2010

Plan "Rzuć Kostką":)

Start 26 czerwca godz. 9:00

9:00 - od godziny dziewiątej do szesnastej startuje loteria za 1 zł, każda osoba przychodząca na spotkanie będzie miała możliwość wygrania w ten sposób (i nie tylko) gry planszowej. Maksymalnie jedna osoba może nabyć 5 losów. Pierwszego dnia do wygrania będzie gra pt. RICE WARS :)

9:00 - startują zapisy na turniej gry Neuroshima, gdzie do wygrania jest najnowszy dodatek Neuroshima Duel, drugie i trzecie miejsce nagradzane przez game-troll.pl stałym rabatem 3 % :)

13:00 - zaczynamy turniej Neuroshimy. Zasady są proste gramy tylko podstawką, jeden mecz, losujemy armie, zwycięzca przechodzi do następnej rundy. Dla osób nie potrafiących grać, przewidzieliśmy warsztaty wprowadzające :)

16:00 - osoba wybrana z odwiedzających spotkanie wylosuje zwycięzce loterii 1 zł :)

W ciągu całego dnia dostępny jak zwykle bufet (tym razem nieco rozbudowany), wypożyczalnia gier (również rozbudowana), dostępne stoisko z grami, i jak zwykle masa dobrej zabawy :)

Dzień drugi:

9:00 - początek jak w dniu poprzednim, czyli od godziny dziewiątej do szesnastej startuje loteria za 1 zł, każda osoba przychodząca na spotkanie będzie miała możliwość wygrania w ten sposób (i nie tylko) gry planszowej. Maksymalnie jedna osoba może nabyć 5 losów. Pierwszego dnia do wygrania będzie gra pt. ZAGINIONE MIASTA :)

9:00 - startują zapisy na turniej gry Zombiaki, gdzie do wygrania są oczywiście wyżej wymienione w odsłonie drugiej, atak na Moskwę, drugie i trzecie miejsce nagradzane przez game-troll.pl stałym rabatem 3 % (podobno ma być też kilka egzemplarzy do nabycia za małą kasę):)

13:00 - zaczynamy turniej Zombiaków, proste łatwe i przyjemne :)

16:00 - osoba wybrana z odwiedzających spotkanie wylosuje zwycięzce loterii 1 zł :)

DODATKI, KTÓRYCH NIE UWZGLĘDNILIŚMY W PLANIE, A BĘDĄ :

- mieliśmy sygnały, iż ktoś zjawi się z prototypem gry i będzie chciał poddać go testom

- w zależności od liczby chętnych, bowiem pojawił się taki sygnał może zostać przeprowadzony jeszcze jeden turniej w Wings of War :)

- na terenie imprezy znajdzie się stoisko sklepu internetowego game-troll.pl


ZAPRASZAMY WSZYSTKICH !!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz